معرفی شرکت

 

توانا صنعت آکام• شرکت توانا صنعت آکام در تیر ماه 1388 تاسيس شد و در شهریور ماه 1388 به منظور تولید قطعات خودرو  به بهره برداري رسيد. این شركت با فراهم نمودن  کادری  مجرب   و  ماشین آلات  مدرن  در  زمينه  توليد  انواع  قطعات  پلاستيكي  فعاليت  داشته  و کلیه امكانات خود را بكار مي برد  تا  محصولاتي  را  مطابق استانداردهاي مورد نياز مشتري توليد نمايد . دراين راستا شركت توانا صنعت آکام (سهامی خاص) كليه نيازمنديهاي  استاندارد    ISO/TS16949:2009   را در سازمان ؛ شناسايي ؛طراحي  و اجرا مينمايد و هم اكنون اين شركت با نيروهای كارشناس و متخصص در زمينه طراحی و تکوین محصول و كيفيت فعاليت خود را ادامه مي دهد.

 

 

توانمندیهای توانا صنعت آکام

 

• تولید :

این شرکت با در اختیار داشتن کادری بسیار مجرب و ماشین آلات مدرن تزریق پلاستیک با سال ساخت 2009 به بالا در تناژهای 60 الی 1100 تن که قادر است قطعاتی با وزن 1گرم تا 7 کیلوگرم را با کیفیت ممتاز تولید، مونتاژ و به صورت مجموعه ارائه نماید.

 

• مهندسی و تکوین :

 

 شرکت توانا صنعت آکام با در اختیار داشتن امکانات نرم افزاری شامل Catia، Power Mill، Gear Trex، Mold Flow، Sim Design و مهندسین مجرب قادر است تا انواع قالبهای صنعتی را طراحی، و با در اختیار داشتن قالبسازهای متخصص داخلی و خارجی نسبت به ساخت آنها اقدام نماید.

 

• بازرگانی :

 

 این شرکت با دارا بودن کادر متخصص و دفاتر مستقر در خارج از کشور، امکاناتی را در زمینه نقل و انتقال پول و حمل و انتقال کالاها را دارا می باشد.

 

ماموریت سازمان

 

سازمان ماموریت دارد با کسب اطلاع از استراتژیها، شاخصها، اهداف و برنامه های صنعت خودرو سازهای کشورمان و تمرکز بر خواسته های مشتری با رعایت کامل نظم و ترتیب در همه سطوح و توجه به کارکنان ،سازمان را دارای ویژگیهای ممتاز مورد توجه مشتریان نموده تا رضایت مشتریان را جلب کرده و خدمات مناسبی جهت خواسته مشتریان ارائه نماید و برای بقای سازمان ، سازمان با حفظ مشتریان فعلی وارد بازارهای جدید شده یا زمینه های همکاری با مشتریان فعلی را افزایش دهد و همین امر موجب افزایش رشد و سود سازمان گردد.

 

 

گواهینامه ها 

شرکت توانا صنعت آکام (سهامی خاص) در سال  1390 با اخذ گواهینامه های ISO9001:2009 و ISO/TS16949:2009  از توانمندی خود را در شناسایی، طراحی و اجرای نیازمندیهای مورد نیاز مشتریان به اثبات رساند.

 

 

© 2012-2016 http://tavana-sanat.com - All Rights Reserved.

Website Design by F & M

تلفکس : 1 – 44525220 - 026

نشانی:  استان البرز - جاده قدیم کرج – قزوین ، کیلومتر 5 بعد از کمالشهر ، روبروی سه را سهیلیه ، خیابان مهر گاز ، خیابان پنجم